SLOUGHI a AZÁČEK JAKO CHŮVA?

Určitě mi dají mnozí chrtaři za pravdu, že psí encyklopedie představují chrty potenciálním zájemcům o pejska nepříliš lichotivě. Většina z nich často až příliš razantně upozorňuje na chrtí svéhlavost, neposlušnost a rezervovanost. A přitom znám mnoho chrtařů (ne-li vlastně všechny), kteří všechny tyto tři mýty s radostí vyvrátí. Dokonce se v některých psích encyklopediích objevuje i větička, že chrti jsou naprosto nevhodné plemeno k dětem.


Pojďte vysmějeme se jim!!
Máte doma chrtí přítulku, která se ke každému dítěti vine jako hádek? Oblizuje a oblizuje? Pošlete nám foto a my vás zařadíme do galerie "CHRTÍ PŘÍTULKA". A všem, co si myslí, že chrt nepatří k dítěti, vytřeme zrak...Aby tomu tak ale bylo:o), potřebujeme Vaši spolupráci.
----------------------------------------------------------------------------------------------Pojď ke mě blíž ty můj slugáči!! (Natálka a Magistére B´Chiraagh alias Širak)


----------------------------------------------------------------------------------------------Pusu, pusu pusu!!! (Natálka a Farah Bohemia Genao)
-----------------------------------------------------------------------------------------------Půjčím ti pelíšek, klidně se přitul!! (Vítek a Agallela ag Dalvit)
-----------------------------------------------------------------------------------------------Pěkně ti voní vlásky!! (Agallena ag Dalvit, Isham Bohemia Genao a holčička se zlatými vlásky)
-----------------------------------------------------------------------------------------------Jsem ta nejdelší žížalka na světě! (Jamuna Bohemia Genao)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Polibek orientu
(Biara Čarovné Puto)
-------------------------------------------------------------------------------------
Ještě tuhle ručku a mám Tě umytou!
(Bassara Kel-es-Suf)
-------------------------------------------------------------------------------------------------